Akcija

1.235,00 KM96500KM−22%↓ Ušteda 270 KM
Besplatna dostava
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP
Dostupno
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16GB GDDR6 128-bit HDMI 2x DP
| Prirodna Rezolucija | 8k |
|---|
| Grafika | Amd Radeon Rx 9000 Series |
|---|---|
| Boost Brzina GPU Jezgre | 3320 MHz |
| Broj GPU Jedinica | 1 |
| Broj Stream Procesora | 2048 |
| Brzina GPU Jezgre | 1900 MHz |
| Brzina Video Memorije | 20 Gbps |
| Kapacitet Video Memorije | 16 GB |
| Naziv GPU Jezgre | Navi 44 |
| Propusnost Memorije | 340 GB/s |
| Propusnost Memorijskog Busa | 128 bit |
| Tip Memorije | GDDR6 SDRAM |
| Tip Sistema Hlađenja | VGA Cooler (Double Slot) |
| Tip Video Memorije | Video Controller Memory |
| Broj DisplayPort Priključaka | 2 |
|---|---|
| Broj HDMI Priključaka | 1 |
| Tip HDMI Konektora | HDMI (Type A) |
| Snaga (W) | 600 W |
|---|---|
| Spoljašnje Napajanje | 8 pin |
| Dubina (mm) | 270 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 124 mm |
| Širina Utorа Kartice | 2 slot |
| Visina (mm) | 48 mm |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Xfx |
|---|---|
| EAN Kod | 840191503214 |
| Šifra proizvoda | RX-96TSW16BQ |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










