
Kratki opis
Wired black Mechanical keyboard With colorful lighting system104PCS rainbow backlight LED,also can custmized backlight,1.8M braided cable length,rubber feet,English layout double injection,Numbers 104 keys,keycaps,0.7kg, Size 429*124*35mm
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
Wired black Mechanical keyboard With colorful lighting system104PCS rainbow backlight LED,also can custmized backlight,1.8M braided cable length,rubber feet,English layout double injection,Numbers 104 keys,keycaps,0.7kg, Size 429*124*35mm
Opis proizvoda
Gaming keyboard Deimos GK-4
Due to its innovative mechanical button mechanism, optimised key route and fast trigger actuation, this mechanical keyboard will help you to win like a real professional gamer. Each of the buttons can handle over 50 mln pressings. The keyboard has 20 types of vivid backlighting. Backlighting with different color variations will enhance your gaming environment and serve as a cool desktop decoration.The anti-ghosting mechanism ensures flawless simultaneous keystrokes. Windows button lock will provide interruption-free gaming. Just play, win and have no compromise.
Features:
- 104 mechanical buttons
- Blue mechanical switches
- Key route 4.0 mm
- Trigger actuation 2 mm with force 60+/-10g
- 50 million pressings per button
- Anti-ghosting functions
- “Win" button lock
- 20 types of backlighting
Specifikacije
| Interfejs | USB |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wired |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1482x1200 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x2148x1200 mm |
| Dubina (mm) | 429 mm |
| Dužina Kabela | 1.8 m |
| Širina (mm) | 124 mm |
| Težina Kartona (kg) | 9.05 kg |
| Težina Neto | 0.7 kg |
| Visina (mm) | 35 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| Broj Hot Tipki | 104 |
| EAN Kod | 5291485008826 |
| Komercijalni Naziv | CANYON keyboard Deimos GK 4 Rainbow US Wired Black |
| Marketinški Naziv Modela | Deimos GK 4 |
| Tip Tipki | Mechanical |
| Šifra proizvoda | CND-SKB4-US |
Gaming keyboard Deimos GK-4
Due to its innovative mechanical button mechanism, optimised key route and fast trigger actuation, this mechanical keyboard will help you to win like a real professional gamer. Each of the buttons can handle over 50 mln pressings. The keyboard has 20 types of vivid backlighting. Backlighting with different color variations will enhance your gaming environment and serve as a cool desktop decoration.The anti-ghosting mechanism ensures flawless simultaneous keystrokes. Windows button lock will provide interruption-free gaming. Just play, win and have no compromise.
Features:
- 104 mechanical buttons
- Blue mechanical switches
- Key route 4.0 mm
- Trigger actuation 2 mm with force 60+/-10g
- 50 million pressings per button
- Anti-ghosting functions
- “Win" button lock
- 20 types of backlighting
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









