Akcija

445,00 KM25500KM−43%↓ Ušteda 190 KM
Dostupno
WiFi6 Long-Range Enterprise AP
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
WiFi6 Long-Range Enterprise AP
Ceiling-mounted WiFi 6 AP with 8 spatial streams and extended signal range.
| CPU | Arm Cortex |
|---|
| Arhitektura LAN Mreže |
|
|---|---|
| Interfejs | Ethernet |
| Wi Fi Frekvencijski Opseg | 2.4 GHz/5 GHz |
| Potrošnja Snage U Radu | 18.5 W |
|---|
| Dubina (mm) | 220 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.8 kg |
| Širina (mm) | 220 mm |
| Visina (mm) | 48 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 30 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| EAN Kod | 810010073358 |
| Tip Linijske Modulacije | OFDMA |
| Šifra proizvoda | U6-LR |
Ceiling-mounted WiFi 6 AP with 8 spatial streams and extended signal range.
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda









