Akcija

110,00 KM10000KM−9%↓ Ušteda 10 KM
Dostupno
USB 3.0 4-Port Portable HubConnect up to 4 devices at a timeData transfer speed 10 times fasterUltra compact designBuilt-in USB connector cableNo driver required
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
USB 3.0 4-Port Portable HubConnect up to 4 devices at a timeData transfer speed 10 times fasterUltra compact designBuilt-in USB connector cableNo driver required
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| USB 3.0 | 4 (USB 3.0 (Type A)) |
|---|
| Dubina (mm) | 71 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 71 mm |
| Visina (mm) | 16.6 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364091477 |
| Šifra proizvoda | UH400 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije





Drugi proizvodi istog brenda










