Akcija

USB 2.0 to 100Mbps Ethernet Network Adapter, 1 USB 2.0 connector, 1 10/100Mbps Ethernet port
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
USB 2.0 to 100Mbps Ethernet Network Adapter, 1 USB 2.0 connector, 1 10/100Mbps Ethernet port
/ Detalji
| Mrežni Form Faktor | External |
|---|
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX |
|---|---|
| Interfejs | USB 2.0 |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| LAN Čipset | Realtek RTL8152B |
| Tip Mrežnog Povezivanja | USB Adapter |
| Dubina (mm) | 26 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 71 mm |
| Visina (mm) | 16.2 mm |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364094614 |
| Šifra proizvoda | UE200 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

