Akcija

269,00 KM24000KM−11%↓ Ušteda 29 KM
Dostupno
UniFi Desktop 16Port Gigabit Switch with PoE
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
UniFi Desktop 16Port Gigabit Switch with PoE
A wall-mountable, 16-port, Layer 2 PoE switch with a fanless cooling system.
| LAN | 16 (RJ 45) |
|---|
| Napajanje |
|
|---|---|
| Potrošnja Snage U Radu | 15 W |
| Dubina (mm) | 185 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 1.2 kg |
| Širina (mm) | 191.7 mm |
| Visina (mm) | 43.7 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 15 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| EAN Kod | 810010071163 |
| Šifra proizvoda | USW-LITE-16-POE-EU |
A wall-mountable, 16-port, Layer 2 PoE switch with a fanless cooling system.
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










