Akcija

69,90 KM6500KM−7%↓ Ušteda 5 KM
Dostupno
UBIT PC Case UB-C0212 500W
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
UBIT PC Case UB-C0212 500W
| Form Faktor Matične Ploče | ATX |
|---|
| Audio Interfejs | 2 (3.5 Mm minijack) |
|---|---|
| USB | 2 (USB Type A) |
| USB 3.0 | 1 (USB Type A) |
| Pozicija Napajanja | Internal |
|---|---|
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Dubina (mm) | 410 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 2.8 kg |
| Širina (mm) | 176 mm |
| Visina (mm) | 355 mm |
| Materijal Kućišta | Steel |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Black |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Other Brands |
|---|---|
| Šifra proizvoda | UB-C0212 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




