
Kratki opis
Ubiquiti Ultra-compact, tamper-resistant, and weatherproof 2K HD PoE camera with long-range night vision, 2K (4MP) video resolution, Ultra-wide viewing angle (102.4°), 30 m (98 ft) IR night vision, AI
- Ultra-kompaktan dizajn za diskretnu instalaciju
- 2K (4MP) rezolucija i ultra-široki ugao gledanja
- Noćni vid do 30 metara uz IR podršku
- Otpornost na vandalizam i sve vremenske uslove
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 185,00 KM
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Ubiquiti Ultra-compact, tamper-resistant, and weatherproof 2K HD PoE camera with long-range night vision, 2K (4MP) video resolution, Ultra-wide viewing angle (102.4°), 30 m (98 ft) IR night vision, AI
- Ultra-kompaktan dizajn za diskretnu instalaciju
- 2K (4MP) rezolucija i ultra-široki ugao gledanja
- Noćni vid do 30 metara uz IR podršku
- Otpornost na vandalizam i sve vremenske uslove
Opis proizvoda
UBIQUITI 2K Camera UVC-G5-TURRET-ULTRA; IR 30 m; IP66; IK04; ceilingwall; PoE.
Specifikacije
| Dijagonalni Ugao Gledanja | 120.6° |
|---|---|
| Horizontalni Ugao Gledanja | 102.4° |
| Maks. Video Rezolucija | 2688x1512 |
| Rezolucija Senzora | 4 Mpixel |
| Vertikalni Ugao Gledanja | 54.9° |
| Interfejs | Ethernet |
|---|---|
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 4.2 W |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 57 V |
| Minimalni Ulazni Napon | 37 V |
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power over Ethernet |
| Dubina (mm) | 90 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.33 kg |
| Širina (mm) | 90 mm |
| Visina (mm) | 71.2 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 50 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 90 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 30 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 0 °C |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, IC, CE |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| EAN Kod | 810084693575 |
| Tip Kamere | IP Camera |
| Šifra proizvoda | UVC-G5-TURRET-ULTRA |
UBIQUITI 2K Camera UVC-G5-TURRET-ULTRA; IR 30 m; IP66; IK04; ceilingwall; PoE.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










