
UBIQUITI Access Point WiFi 4 150Mbps NanoStation NSM5, Outdoor, PoE, airMAX
- Šifra
- NSM5(EU)
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Access Point
- Garancija
- 12 Mjeseci
UBIQUITI Access Point WiFi 4 150Mbps NanoStation NSM5, Outdoor, PoE, airMAX
- Šifra
- NSM5(EU)
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Access Point
- Garancija
- 12 Mjeseci
- 64 Mb
Kratki opis
Ubiquiti NanoStation NSM5, 5 GHz, 150+ Mbps, range 15+ km, 16.1 dBi, Pole Mounting kit included, Power method – Passive Power over Ethernet,airMAX,EU
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
Ubiquiti NanoStation NSM5, 5 GHz, 150+ Mbps, range 15+ km, 16.1 dBi, Pole Mounting kit included, Power method – Passive Power over Ethernet,airMAX,EU
/ Opis
Opis proizvoda
Ubiquiti Networks designs, manufacturers, and sells innovative broadband wireless solutions worldwide. The company's products include disruptive outdoor wireless products such as the Bullet, NanoStation, NanoBridge, and others; which combine industry leading product design built around internally developed core technologies including the AirOS operating system and Frequency Freedom technology (100MHz to 10GHz) RF design. As a company which thrives on innovation and the understanding of customer needs, the products deliver on the price/performance metrics carriers require to build stronger, faster, and smarter wireless networks.
/ Detalji
Specifikacije
| RAM Memorija | 64 Mb |
|---|---|
| Flash Memorija | 8 MB |
| Mrežni Form Faktor | External |
| Antena | Internal |
|---|---|
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX |
| Interfejs | Ethernet/Wi Fi |
| LAN | 2 (RJ 45) |
| Wi Fi Frekvencijski Opseg | 5 GHz |
| Potrošnja Snage U Radu | 8 W |
|---|
| Dubina (mm) | 294 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.4 kg |
| Širina (mm) | 31 mm |
| Visina (mm) | 80 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 75 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 30 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC Part 15.247, IC RS210, CE |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| EAN Kod | 810354022548 |
| Šifra proizvoda | NSM5(EU) |
Ubiquiti Networks designs, manufacturers, and sells innovative broadband wireless solutions worldwide. The company's products include disruptive outdoor wireless products such as the Bullet, NanoStation, NanoBridge, and others; which combine industry leading product design built around internally developed core technologies including the AirOS operating system and Frequency Freedom technology (100MHz to 10GHz) RF design. As a company which thrives on innovation and the understanding of customer needs, the products deliver on the price/performance metrics carriers require to build stronger, faster, and smarter wireless networks.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










