
UBIQUITI Access Point WiFi 5 150Mbps NanoStation LocoM5, Outdoor, PoE, airMAX
- Šifra
- LOCOM5(EU)
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Access Point
- Garancija
- 12 Mjeseci
UBIQUITI Access Point WiFi 5 150Mbps NanoStation LocoM5, Outdoor, PoE, airMAX
- Šifra
- LOCOM5(EU)
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Access Point
- Garancija
- 12 Mjeseci
- 0 064 Gb
Kratki opis
Ubiquiti NanoStation LocoM5, 5 GHz, 150+ Mbps, range 10+ km, 13 dBi, Pole Mounting kit included, Power method – Passive Power over Ethernet,airMAX,EU
- Frekvencija: 5 GHz bežični opseg
- Maksimalni protok: 150+ Mbps
- Domet signala: Preko 10 km
- Antena: Integrisana 13 dBi MIMO
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
Ubiquiti NanoStation LocoM5, 5 GHz, 150+ Mbps, range 10+ km, 13 dBi, Pole Mounting kit included, Power method – Passive Power over Ethernet,airMAX,EU
- Frekvencija: 5 GHz bežični opseg
- Maksimalni protok: 150+ Mbps
- Domet signala: Preko 10 km
- Antena: Integrisana 13 dBi MIMO
Opis proizvoda
Ubiquiti Networks designs, manufacturers, and sells innovative broadband wireless solutions worldwide. The company's products include disruptive outdoor wireless products such as the Bullet, NanoStation, NanoBridge, and others; which combine industry leading product design built around internally developed core technologies including the AirOS operating system and Frequency Freedom technology (100MHz to 10GHz) RF design. As a company which thrives on innovation and the understanding of customer needs, the products deliver on the price/performance metrics carriers require to build stronger, faster, and smarter wireless networks.
Specifikacije
| RAM Memorija | 0 064 Gb |
|---|---|
| Flash Memorija | 8 MB |
| Mrežni Form Faktor | External |
| Antena | Internal |
|---|---|
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX |
| Interfejs | Ethernet/Wi Fi |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Wi Fi Frekvencijski Opseg | 5 GHz |
| Potrošnja Snage U Radu | 5.5 W |
|---|
| Dubina (mm) | 161 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.18 kg |
| Širina (mm) | 31 mm |
| Visina (mm) | 80 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 75 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 30 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC Part 15.247, IC RS210, CE |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| EAN Kod | 810354022340 |
| Tip Uplink Porta | 1 x 10Base T/100Base TX |
| Šifra proizvoda | LOCOM5(EU) |
Ubiquiti Networks designs, manufacturers, and sells innovative broadband wireless solutions worldwide. The company's products include disruptive outdoor wireless products such as the Bullet, NanoStation, NanoBridge, and others; which combine industry leading product design built around internally developed core technologies including the AirOS operating system and Frequency Freedom technology (100MHz to 10GHz) RF design. As a company which thrives on innovation and the understanding of customer needs, the products deliver on the price/performance metrics carriers require to build stronger, faster, and smarter wireless networks.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










