Akcija

179,00 KM14500KM−19%↓ Ušteda 34 KM
Dostupno
Ubiquiti Indoor/outdoor, 4×4 WiFi 6 access point designed for mesh applications
Ograničene zalihe - 4 komada
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Ubiquiti Indoor/outdoor, 4×4 WiFi 6 access point designed for mesh applications
Sleek, indoor/outdoor WiFi 6 AP with 6 spatial streams designed for mesh applications
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX/1000Base T |
|---|---|
| Interfejs | Wi Fi |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Wi Fi Frekvencijski Opseg | 2.4 GHz/5 GHz |
| Potrošnja Snage U Radu | 11.4 W |
|---|
| Dubina (mm) | 48.5 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.4 kg |
| Širina (mm) | 48.5 mm |
| Visina (mm) | 159.5 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 30 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| EAN Kod | 810010073624 |
| Šifra proizvoda | U6-MESH-EU |
Sleek, indoor/outdoor WiFi 6 AP with 6 spatial streams designed for mesh applications
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










