
UBIQUITI Gateway Lite; Up to 10x routing performance increase over USG; Managed with a CloudKey
- Šifra
- UXG-LITE-EU
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 12 Mjeseci
UBIQUITI Gateway Lite; Up to 10x routing performance increase over USG; Managed with a CloudKey
- Šifra
- UXG-LITE-EU
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 12 Mjeseci
- Arm Cortex
- 1 Gb
Kratki opis
UBIQUITI Gateway Lite; Up to 10x routing performance increase over USG; Managed with a CloudKey, Official UniFi Hosting, or UniFi Network Server; (1) GbE WAN port; (1) GbE LAN port; Compact footprint; USB-C powered (adapter included); Managed with UniFi Network 8.0.7 and later.
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 269,00 KM
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
UBIQUITI Gateway Lite; Up to 10x routing performance increase over USG; Managed with a CloudKey, Official UniFi Hosting, or UniFi Network Server; (1) GbE WAN port; (1) GbE LAN port; Compact footprint; USB-C powered (adapter included); Managed with UniFi Network 8.0.7 and later.
Opis proizvoda
A compact and powerful UniFi gateway with a full suite of advanced routing and security features.
Specifikacije
| CPU | Arm Cortex |
|---|---|
| RAM Memorija | 1 Gb |
| CPU Broj Jezgri | 2 |
| LAN | 1 (RJ 45) |
|---|
| Maksimalna Potrošnja Snage | 3.83 W |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Dubina (mm) | 98 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.32 kg |
| Širina (mm) | 98 mm |
| Visina (mm) | 30 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| EAN Kod | 810084692042 |
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Gateway |
| Šifra proizvoda | UXG-LITE-EU |
A compact and powerful UniFi gateway with a full suite of advanced routing and security features.
- IPv6
- L2TP
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










