
UBIQUITI Compact UniFi Cloud Gateway with a full suite of advanced routing and security features:Runs
- Šifra
- UCG-ULTRA-EU
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 12 Mjeseci
UBIQUITI Compact UniFi Cloud Gateway with a full suite of advanced routing and security features:Runs
- Šifra
- UCG-ULTRA-EU
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 12 Mjeseci
- Arm Cortex
Kratki opis
UBIQUITI Compact UniFi Cloud Gateway with a full suite of advanced routing and security features:Runs UniFi Network for full-stack network management;Manages 30+ UniFi devices and 300+ clients;1 Gbps routing with IDS/IPS; Multi-WAN load balancing
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
UBIQUITI Compact UniFi Cloud Gateway with a full suite of advanced routing and security features:Runs UniFi Network for full-stack network management;Manages 30+ UniFi devices and 300+ clients;1 Gbps routing with IDS/IPS; Multi-WAN load balancing
Specifikacije
| CPU | Arm Cortex |
|---|---|
| CPU Broj Jezgri | 4 |
| LAN | 4 (RJ 45) |
|---|
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 127.6 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.52 kg |
| Širina (mm) | 141.8 mm |
| Visina (mm) | 30 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| EAN Kod | 810084695203 |
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Firewall/Gateway |
| Šifra proizvoda | UCG-ULTRA-EU |
- IPv6
- IGMP
- L2TP
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










