
Ubiquiti CloudKey Plus - 1TB HDD PoE UniFi Management
- Šifra
- UCK-G2-PLUS
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 12 Mjeseci
Ubiquiti CloudKey Plus - 1TB HDD PoE UniFi Management
- Šifra
- UCK-G2-PLUS
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 12 Mjeseci
- Snapdragon 625
- 3 Gb
Kratki opis
UBIQUITI CloudKey+; Pre-installed 1TB HDD; Connect and power using PoE; Optional USB-C power with Quick Charge 2.0/3.0 compliant adapter only; Includes full UniFi application suite for device management; Bluetooth for instant setup.
- Ugrađen 1TB HDD za sigurno čuvanje podataka
- Napajanje putem PoE ili USB-C za maksimalnu fleksibilnost
- Bluetooth povezivanje za brzu i jednostavnu instalaciju
- Kompletan UniFi softver za upravljanje mrežnim uređajima
- Pohrana: 1TB 2.5” SATA HDD (nadogradivo)
- Napajanje: 802.3af PoE ili USB-C QC 2.0/3.0
- Upravljanje: UniFi Network, Protect, Access, Talk, ID
- Povezivost: (1) 10/100/1000 MbE port, Bluetooth
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
UBIQUITI CloudKey+; Pre-installed 1TB HDD; Connect and power using PoE; Optional USB-C power with Quick Charge 2.0/3.0 compliant adapter only; Includes full UniFi application suite for device management; Bluetooth for instant setup.
- Ugrađen 1TB HDD za sigurno čuvanje podataka
- Napajanje putem PoE ili USB-C za maksimalnu fleksibilnost
- Bluetooth povezivanje za brzu i jednostavnu instalaciju
- Kompletan UniFi softver za upravljanje mrežnim uređajima
- Pohrana: 1TB 2.5” SATA HDD (nadogradivo)
- Napajanje: 802.3af PoE ili USB-C QC 2.0/3.0
- Upravljanje: UniFi Network, Protect, Access, Talk, ID
- Povezivost: (1) 10/100/1000 MbE port, Bluetooth
Opis proizvoda
Compact UniFi Console with full UniFi application support and a pre-installed 1TB HDD for NVR storage.
Specifikacije
| CPU | Snapdragon 625 |
|---|---|
| RAM Memorija | 3 Gb |
| CPU Broj Jezgri | 8 |
| CPU Broj Ugrađenih | 1 |
| Flash Memorija | 32 GB |
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Tip Sistema | Server |
| LAN | 1 (RJ 45) |
|---|
| Broj Ugrađenih Napajanja | 1; |
|---|---|
| Potrošnja Snage U Radu | 12.95 W |
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power over Ethernet/Power Adapter |
| Dubina (mm) | 131.16 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.582 kg |
| Širina (mm) | 134.2 mm |
| Visina (mm) | 27.1 mm |
| Spoljašnja Boja | Silver |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 80 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 20 % |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| EAN Kod | 817882024532 |
| Šifra proizvoda | UCK-G2-PLUS |
Compact UniFi Console with full UniFi application support and a pre-installed 1TB HDD for NVR storage.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










