Akcija

99,00 KM7750KM−22%↓ Ušteda 22 KM
Dostupno
Ubiquiti rack-mount Cloud Gateway with 10 Gbps performance, multi-WAN load balancing, and two NVR drive bays designed for large-scale, multi-application UniFi sites
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Srijeda, 29. April 2026.
Ubiquiti rack-mount Cloud Gateway with 10 Gbps performance, multi-WAN load balancing, and two NVR drive bays designed for large-scale, multi-application UniFi sites
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| Garancija | 12 Mjeseci |
| CPU | Arm Cortex |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 13.2818 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 6.6409 kg |
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Dubina (mm) | 442.4 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 536 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 530 mm |
| EAN Kod | 810084693254 |
| Indikator Statusa | Activity Status |
| Interfejs | Ethernet |
| Interna Radna Frekvencija | 2 GHz |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










