
UBIQUITI Access Point Wi-Fi 5 1750Mbps UniFi AC PRO, Indoor/Outdoor, PoE, UniFi Controller
- Šifra
- UAP-AC-PRO-EU
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Access Point
- Garancija
- 12 Mjeseci
UBIQUITI Access Point Wi-Fi 5 1750Mbps UniFi AC PRO, Indoor/Outdoor, PoE, UniFi Controller
- Šifra
- UAP-AC-PRO-EU
- Brend
- Ubiquiti
- Kategorija
- Access Point
- Garancija
- 12 Mjeseci
Kratki opis
Ubiquiti Access Point UniFi AC PRO,450 Mbps(2.4GHz),1300 Mbps(5GHz), Passive PoE, 48V 0.5A PoE Adapter included, 802.3af/at,2×10/100/1000 RJ45 Port, Integrated 3 dBi 3×3 MIMO (2.4GHz and 5GHz),250+ Concurrent clients
- Brzina: Do 1750 Mbps kombinovano za ultra-brzi internet
- Konekcija: 2x Gigabit Ethernet porta za maksimalnu stabilnost
- Kapacitet: Podržava više od 250 istovremenih korisnika
- Napajanje: PoE podrška omogućava montažu bez dodatnih kablova
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Ubiquiti Access Point UniFi AC PRO,450 Mbps(2.4GHz),1300 Mbps(5GHz), Passive PoE, 48V 0.5A PoE Adapter included, 802.3af/at,2×10/100/1000 RJ45 Port, Integrated 3 dBi 3×3 MIMO (2.4GHz and 5GHz),250+ Concurrent clients
- Brzina: Do 1750 Mbps kombinovano za ultra-brzi internet
- Konekcija: 2x Gigabit Ethernet porta za maksimalnu stabilnost
- Kapacitet: Podržava više od 250 istovremenih korisnika
- Napajanje: PoE podrška omogućava montažu bez dodatnih kablova
Opis proizvoda
Ubiquiti Networks designs, manufacturers, and sells innovative broadband wireless solutions worldwide. The company's products include disruptive outdoor wireless products such as the Bullet, NanoStation, NanoBridge, and others; which combine industry leading product design built around internally developed core technologies including the AirOS operating system and Frequency Freedom technology (100MHz to 10GHz) RF design. As a company which thrives on innovation and the understanding of customer needs, the products deliver on the price/performance metrics carriers require to build stronger, faster, and smarter wireless networks.
Specifikacije
| Mrežni Form Faktor | External |
|---|
| Antena | Internal |
|---|---|
| Arhitektura LAN Mreže | Wi Fi |
| Interfejs | Ethernet/Wi Fi |
| LAN | 2 (RJ 45) |
| Power Over Ethernet |
|
| Wi Fi Frekvencijski Opseg | 2.4 GHz/5 GHz |
| Dubina (mm) | 35 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.45 kg |
| Širina (mm) | 196.7 mm |
| Visina (mm) | 196.7 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 70 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 10 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 5 % |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, IC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| EAN Kod | 810354023514 |
| Tip Uplink Porta | 2 x 10Base T/100Base TX/1000Base T |
| Šifra proizvoda | UAP-AC-PRO-EU |
Ubiquiti Networks designs, manufacturers, and sells innovative broadband wireless solutions worldwide. The company's products include disruptive outdoor wireless products such as the Bullet, NanoStation, NanoBridge, and others; which combine industry leading product design built around internally developed core technologies including the AirOS operating system and Frequency Freedom technology (100MHz to 10GHz) RF design. As a company which thrives on innovation and the understanding of customer needs, the products deliver on the price/performance metrics carriers require to build stronger, faster, and smarter wireless networks.
- External
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










