Akcija

100,00 KM9090KM−9%↓ Ušteda 9 KM
Dostupno
U-POE is designed to power 802.3af PoE devices. U-POE-AF delivers up to 15W of PoE that can be used to power U6-Lite-EU and other 802.3af devices, while also protecting against electrical surges (ESD)
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
U-POE is designed to power 802.3af PoE devices. U-POE-AF delivers up to 15W of PoE that can be used to power U6-Lite-EU and other 802.3af devices, while also protecting against electrical surges (ESD)
| Maksimalna Izlazna Snaga | 15 W |
|---|
| Izlazni Napon | DC 48 V |
|---|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja | PoE (802.3af) |
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 46 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 100 g |
| Širina (mm) | 33 mm |
| Visina (mm) | 86 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 70 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 30 °C |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, IC, UL |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Napomene O Garanciji | 24 months for EU |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Ubiquiti |
|---|---|
| EAN Kod | 817882024976 |
| Nazivna Ulazna Struja | 500 mA |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | RJ 45 |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | IEC 320 C6 |
| Šifra proizvoda | U-POE-EU |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









