Akcija

269,00 KM24000KM−11%↓ Ušteda 29 KM
Dostupno
TP-Link TL-SG1005LP 5-Port Gigabit Unmanaged Switch with 4-Port PoE+, 802.3af/at PoE+, PoE budget 40W, 802.1p/DSCP QoS for Traffic Prioritization, Intelligent Power Management, IGMP Snooping, durable metal casing, desktop mount
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
TP-Link TL-SG1005LP 5-Port Gigabit Unmanaged Switch with 4-Port PoE+, 802.3af/at PoE+, PoE budget 40W, 802.1p/DSCP QoS for Traffic Prioritization, Intelligent Power Management, IGMP Snooping, durable metal casing, desktop mount
| LAN | 5 (RJ 45) |
|---|
| Potrošnja Snage U Radu | 47.5 W |
|---|
| Dubina (mm) | 98 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 99.8 mm |
| Visina (mm) | 25 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364052720 |
| Šifra proizvoda | TL-SG1005LP |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
