
TP-Link Tapo P1002-pack Mini Smart Wi-Fi Socket
- Šifra
- TAPO-P100(2-PACK)
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Pametna kuća
- Garancija
- 24 Mjeseci
TP-Link Tapo P1002-pack Mini Smart Wi-Fi Socket
- Šifra
- TAPO-P100(2-PACK)
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Pametna kuća
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link Tapo P100(2-pack) Mini Smart Wi-Fi Socket, 220-240 V, 50/60 Hz, Max Load 10 A, 1200W, , 2.4 GHz Wi-Fi, Bluetooth 4.2 (onboarding only), 802.11 b/g/n, Amazon Certified for Humans (FFS), Voice Control (works with Amazon Alexa and Google As.)
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
71,00 KM6650KM
−6%Ušteda 5 KM
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Kratki opis
TP-Link Tapo P100(2-pack) Mini Smart Wi-Fi Socket, 220-240 V, 50/60 Hz, Max Load 10 A, 1200W, , 2.4 GHz Wi-Fi, Bluetooth 4.2 (onboarding only), 802.11 b/g/n, Amazon Certified for Humans (FFS), Voice Control (works with Amazon Alexa and Google As.)
Specifikacije
| Materijal Kućišta | Plastic |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | White |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 90 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 10 °C |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Šifra proizvoda | TAPO-P100(2-PACK) |
Materijal Kućišta
Plastic
Spoljašnja Boja
White
Maks. Radna Temperatura Okoline
35 °C
Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad)
90 °C
Minimalna Radna Temperatura
0 °C
Minimalna Temperatura Skladištenja
10 °C
Garancija
24 Mjeseci
Certifikati
CE, RoHS
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
24 month(s)
Brend
Tp Link
Šifra proizvoda
TAPO-P100(2-PACK)
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...










