
TP-Link Tapo L900-10 Smart Light Strip Multicolor 2.4 GHz Wi-Fi 802.11b/g/n two 5m RGB LED
- Šifra
- TAPO-L900-10
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Pametna kuća
- Garancija
- 24 Mjeseci
TP-Link Tapo L900-10 Smart Light Strip Multicolor 2.4 GHz Wi-Fi 802.11b/g/n two 5m RGB LED
- Šifra
- TAPO-L900-10
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Pametna kuća
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link Tapo L900-10 Smart Light Strip, Multicolor, 2.4 GHz Wi-Fi, 802.11b/g/n, two 5m RGB LED light strips, 12V/1.5A power adapter, Tapo Smart app, no hub required, works with Alexa, Google Assistant, remote control, predefined lighting effects
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
80,50 KM7750KM
−4%Ušteda 3 KM
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Kratki opis
TP-Link Tapo L900-10 Smart Light Strip, Multicolor, 2.4 GHz Wi-Fi, 802.11b/g/n, two 5m RGB LED light strips, 12V/1.5A power adapter, Tapo Smart app, no hub required, works with Alexa, Google Assistant, remote control, predefined lighting effects
Specifikacije
| Bežični Interfejs | Wi Fi |
|---|
| Snaga (W) | 20.5 W |
|---|---|
| Ulazni Napon | AC 220 240 V |
| Dubina (mm) | 5000 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 380 g |
| Širina (mm) | 1.6 mm |
| Visina (mm) | 10 mm |
| Radna Temperatura Okoline | 15...40 °C |
|---|---|
| Radna Vlažnost Okoline | 10...90 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, IC, JRF, VCCI, RCM, NCC, BSMI, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Šifra Proizvođača | TAPO L900 10 |
| Šifra proizvoda | TAPO-L900-10 |
Bežični Interfejs
Wi Fi
Snaga (W)
20.5 W
Ulazni Napon
AC 220 240 V
Dubina (mm)
5000 mm
Nazivna Težina
380 g
Širina (mm)
1.6 mm
Visina (mm)
10 mm
Radna Temperatura Okoline
15...40 °C
Radna Vlažnost Okoline
10...90 %
Garancija
24 Mjeseci
Certifikati
CE, FCC, IC, JRF, VCCI, RCM, NCC, BSMI, RoHS
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
24 month(s)
Brend
Tp Link
Šifra Proizvođača
TAPO L900 10
Šifra proizvoda
TAPO-L900-10
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...










