
Kratki opis
TP-Link Tapo C500 Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera,1080p (1920*1080), 2.4 GHz, Horizontal 360º, Pan/Tilt,Smart Detection and Notifications (motion, people),Sound Alarm,Remote Control, Two-Way Audio,Voice Control,Tapo App,IP65,Night vision
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link Tapo C500 Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera,1080p (1920*1080), 2.4 GHz, Horizontal 360º, Pan/Tilt,Smart Detection and Notifications (motion, people),Sound Alarm,Remote Control, Two-Way Audio,Voice Control,Tapo App,IP65,Night vision
Specifikacije
| Dijagonalni Ugao Gledanja | 85.5° |
|---|---|
| Horizontalni Ugao Gledanja | 73.5° |
| Maks. Video Rezolucija | 1920x1080 |
| Vertikalni Ugao Gledanja | 41° |
| Interfejs | Wi Fi |
|---|
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Dubina (mm) | 123 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 90 mm |
| Visina (mm) | 123.8 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 90 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 30 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 0 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Tip Kamere | IP Camera |
| Šifra proizvoda | TAPO-C500 |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










