
Kratki opis
TP-Link Tapo C325WB Outdoor Security Wi-Fi Camera, 2K QHD (2688×1520), F1.0, 2.4 GHz,2T2R,2 × External Antennas, 1 × Ethernet Port,Night-Piercing Color Vision, Smart AI Detection and Notifications (motion, people, pets, cars, abnormal sound)
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 185,00 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link Tapo C325WB Outdoor Security Wi-Fi Camera, 2K QHD (2688×1520), F1.0, 2.4 GHz,2T2R,2 × External Antennas, 1 × Ethernet Port,Night-Piercing Color Vision, Smart AI Detection and Notifications (motion, people, pets, cars, abnormal sound)
Opis proizvoda
Tapo C325WB
ColorPro vanjska sigurnosna Wi-Fi kamera
- ColorPro Night Vision – Pruža profesionalnu zaštitu otkrivanjem slika jarkih boja bez ikakvih reflektora čak i u uslovima ultra slabog osvetljenja. Osjetite njegovu superiornost i doživite jasnoću dnevne svjetlosti tokom mrklih noći.
- F1.0 objektiv sa super otvorom blende i veliki senzor od 1/1.79”-F1.0 objektiv sa super otvorom blende hvata 4 puta veću količinu svjetlosti od F2.0, dok senzor od 1/1.79” ima veću ciljnu površinu i veća osjetljivost od normalnih 1/2.7” senzora. Oba su ključna za prikazivanje boja u uslovima ultra slabog osvetljenja.
- 2K QHD Live View-Tapo C325WB usvaja rezoluciju 2688×1520, snimajući oštrije slike sa 2× više piksela od 1080p.
- Detekcija osoba/životinja/vozila – Pametna AI identifikuje ljude, životinje i vozila, obavještavajući korisnike po potrebi‡. Svi su besplatni.
- Prilagodljiva detekcija pokreta – Postavite zone aktivnosti ili granice i primajte trenutna obavještenja u bilo kojem trenutku kada se otkrije pokret u vašim prilagođenim zonama.
- Sigurna lokalna pohrana i pohrana u oblaku – sačuvajte snimljeni video na microSD kartici (do 512 GB)†ili korištenjem Tapo Care servisa za pohranu u oblaku**.
- Otporan na vremenske uslove – Nudi odlične performanse otporne na vodu i prašinu za scenarije na otvorenom.
- Bežično/žičano umrežavanje – Povežite kameru na svoju mrežu putem Etherneta ili Wi-Fi veze za fleksibilniju instalaciju.
- Široko vidno polje – Široki FOV do 127° pruža veći opseg detekcije pokrivajući više prostora, omogućavajući vam da se fokusirate na vitalnija područja.
Specifikacije
| Dijagonalni Ugao Gledanja | 127° |
|---|---|
| Maks. Video Rezolucija | 2688x1520 |
| Rezolucija Senzora | 4 Mpixel |
| Interfejs | Ethernet/Wi Fi |
|---|
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Dubina (mm) | 137.9 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 148.7 mm |
| Visina (mm) | 90.4 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 45 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 90 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 20 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Tip Kamere | IP Camera |
| Šifra proizvoda | TAPO-C325WB |
Tapo C325WB
ColorPro vanjska sigurnosna Wi-Fi kamera
- ColorPro Night Vision – Pruža profesionalnu zaštitu otkrivanjem slika jarkih boja bez ikakvih reflektora čak i u uslovima ultra slabog osvetljenja. Osjetite njegovu superiornost i doživite jasnoću dnevne svjetlosti tokom mrklih noći.
- F1.0 objektiv sa super otvorom blende i veliki senzor od 1/1.79”-F1.0 objektiv sa super otvorom blende hvata 4 puta veću količinu svjetlosti od F2.0, dok senzor od 1/1.79” ima veću ciljnu površinu i veća osjetljivost od normalnih 1/2.7” senzora. Oba su ključna za prikazivanje boja u uslovima ultra slabog osvetljenja.
- 2K QHD Live View-Tapo C325WB usvaja rezoluciju 2688×1520, snimajući oštrije slike sa 2× više piksela od 1080p.
- Detekcija osoba/životinja/vozila – Pametna AI identifikuje ljude, životinje i vozila, obavještavajući korisnike po potrebi‡. Svi su besplatni.
- Prilagodljiva detekcija pokreta – Postavite zone aktivnosti ili granice i primajte trenutna obavještenja u bilo kojem trenutku kada se otkrije pokret u vašim prilagođenim zonama.
- Sigurna lokalna pohrana i pohrana u oblaku – sačuvajte snimljeni video na microSD kartici (do 512 GB)†ili korištenjem Tapo Care servisa za pohranu u oblaku**.
- Otporan na vremenske uslove – Nudi odlične performanse otporne na vodu i prašinu za scenarije na otvorenom.
- Bežično/žičano umrežavanje – Povežite kameru na svoju mrežu putem Etherneta ili Wi-Fi veze za fleksibilniju instalaciju.
- Široko vidno polje – Široki FOV do 127° pruža veći opseg detekcije pokrivajući više prostora, omogućavajući vam da se fokusirate na vitalnija područja.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










