
Kratki opis
TP-Link Tapo C320WS Outdoor Security Wi-Fi Camera 2K (2560×1440), 2.4 GHz,2T2R, 2×External Antennas,1 × 10/100 Port, Motion Detection and Notifications, Sound Alarm, Starlight Night Vision(Up to 30 m),Color Night Vision, Remote Control, Two-way aud
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link Tapo C320WS Outdoor Security Wi-Fi Camera 2K (2560×1440), 2.4 GHz,2T2R, 2×External Antennas,1 × 10/100 Port, Motion Detection and Notifications, Sound Alarm, Starlight Night Vision(Up to 30 m),Color Night Vision, Remote Control, Two-way aud
Specifikacije
| Maks. Video Rezolucija | 2560x1440 |
|---|---|
| Rezolucija Senzora | 4 Mpixel |
| Interfejs | Ethernet/Wi Fi |
|---|
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Dubina (mm) | 103.4 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 142.3 mm |
| Visina (mm) | 64.3 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 45 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 90 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 20 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 0 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, NCC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Tip Kamere | IP Camera |
| Šifra proizvoda | TAPO-C320WS |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










