
Kratki opis
TP-Link Tapo C212 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, 2K (2304×1296), 2.4 GHz, Horizontal 360º, 1 × Ethernet Port, Pan/Tilt, Smart AI Detection and Notifications (motion, people), Motion Tracking, Sound and Light Alarm, Remote Control, Two-Way Aud
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link Tapo C212 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, 2K (2304×1296), 2.4 GHz, Horizontal 360º, 1 × Ethernet Port, Pan/Tilt, Smart AI Detection and Notifications (motion, people), Motion Tracking, Sound and Light Alarm, Remote Control, Two-Way Aud
Opis proizvoda
TP-Link Tapo C212 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera 2K 2304×1296 2.4 GHz Horizontal 360º 1 je kamera za kućnu sigurnost koja omogućava snimanje u visokoj rezoluciji od 2K. Kamera ima mogućnost rotacije u horizontalnom smjeru za 360 stupnjeva, što omogućava pokrivanje velikog područja. Povezivanje s internetom se vrši putem Wi-Fi mreže, a kamera se može upravljati putem mobilne aplikacije. Kamera ima i noćni način rada, što omogućava snimanje u uvjetima smanjene vidljivosti. Kamera je jednostavna za instalaciju i korištenje, a pruža visoku razinu sigurnosti za vaš dom.
Specifikacije
| Horizontalni Ugao Gledanja | 360° |
|---|---|
| Maks. Video Rezolucija | 2304x1296 |
| Rezolucija Senzora | 3 Mpixel |
| Vertikalni Ugao Gledanja | 114° |
| Interfejs | Wi Fi |
|---|---|
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazni Napon | DC 9 V |
| Dubina (mm) | 117.7 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 86.6 mm |
| Visina (mm) | 85 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 70 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 90 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Tip Kamere | IP Camera |
| Šifra proizvoda | TAPO-C212 |
TP-Link Tapo C212 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera 2K 2304×1296 2.4 GHz Horizontal 360º 1 je kamera za kućnu sigurnost koja omogućava snimanje u visokoj rezoluciji od 2K. Kamera ima mogućnost rotacije u horizontalnom smjeru za 360 stupnjeva, što omogućava pokrivanje velikog područja. Povezivanje s internetom se vrši putem Wi-Fi mreže, a kamera se može upravljati putem mobilne aplikacije. Kamera ima i noćni način rada, što omogućava snimanje u uvjetima smanjene vidljivosti. Kamera je jednostavna za instalaciju i korištenje, a pruža visoku razinu sigurnosti za vaš dom.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










