
Kratki opis
TP-Link Tapo C210 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera 3MP (2304×1296),2.4 GHz, Horizontal 360º, Pan/Tilt, Motion Detection/Notifications, Sound/Light Alarm, Remote Control, Two-Way Audio, Voice Control (Google Assistant/Alexa), microSD(Up to 256 GB)
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link Tapo C210 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera 3MP (2304×1296),2.4 GHz, Horizontal 360º, Pan/Tilt, Motion Detection/Notifications, Sound/Light Alarm, Remote Control, Two-Way Audio, Voice Control (Google Assistant/Alexa), microSD(Up to 256 GB)
Opis proizvoda
TP-Link Tapo C210 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera je sigurnosna kamera visoke rezolucije od 3MP, koja omogućava praćenje prostora putem Wi-Fi veze. Kamera ima mogućnost horizontalnog rotiranja od 360º, što omogućava pokrivanje cijelog prostora. Također, podržava i naginjanje kamere, što omogućava praćenje pokreta u vertikalnom smjeru. Kamera ima visoku rezoluciju od 2304×1296 piksela, što omogućava jasne i detaljne snimke. Ugrađeni senzor pokreta omogućava automatsko snimanje i obavještavanje korisnika putem mobilne aplikacije. Kamera podržava noćni način rada, što omogućava snimanje i u uvjetima slabog osvjetljenja. Također, podržava i dvosmjernu audio komunikaciju, što omogućava korisniku da čuje zvukove iz prostora i komunicira s osobama u blizini kamere. Kamera je jednostavna za postavljanje i upotrebu, a podržava i daljinsko upravljanje putem mobilne aplikacije.
Specifikacije
| Horizontalni Ugao Gledanja | 360° |
|---|---|
| Maks. Video Rezolucija | 1920x1080 |
| Rezolucija Senzora | 3 Mpixel |
| Vertikalni Ugao Gledanja | 114° |
| Interfejs | Wi Fi |
|---|
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | AC Adapter |
| Ulazni Napon | DC 9 V |
| Dubina (mm) | 117.7 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 86.6 mm |
| Visina (mm) | 85 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 70 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 90 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, NCC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Tip Kamere | IP Camera |
| Šifra proizvoda | TAPO-C210 |
TP-Link Tapo C210 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera je sigurnosna kamera visoke rezolucije od 3MP, koja omogućava praćenje prostora putem Wi-Fi veze. Kamera ima mogućnost horizontalnog rotiranja od 360º, što omogućava pokrivanje cijelog prostora. Također, podržava i naginjanje kamere, što omogućava praćenje pokreta u vertikalnom smjeru. Kamera ima visoku rezoluciju od 2304×1296 piksela, što omogućava jasne i detaljne snimke. Ugrađeni senzor pokreta omogućava automatsko snimanje i obavještavanje korisnika putem mobilne aplikacije. Kamera podržava noćni način rada, što omogućava snimanje i u uvjetima slabog osvjetljenja. Također, podržava i dvosmjernu audio komunikaciju, što omogućava korisniku da čuje zvukove iz prostora i komunicira s osobama u blizini kamere. Kamera je jednostavna za postavljanje i upotrebu, a podržava i daljinsko upravljanje putem mobilne aplikacije.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










