
TP-Link RE605X AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender574 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at
- Šifra
- RE605X
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Range Extenderi
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-Link RE605X AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender574 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at
- Šifra
- RE605X
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Range Extenderi
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link RE605X AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender,574 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz,2 × External Antennas, 1 × Gigabit Port, Broadcom 1.5GHz Quad-Core CPU,Wall Plugged,Tether App,WPS,Intelligent Signal Light,RE/AP Mode, OneMesh,Beamforming,MU-MIMO
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link RE605X AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender,574 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz,2 × External Antennas, 1 × Gigabit Port, Broadcom 1.5GHz Quad-Core CPU,Wall Plugged,Tether App,WPS,Intelligent Signal Light,RE/AP Mode, OneMesh,Beamforming,MU-MIMO
Specifikacije
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Antena | External |
|---|---|
| Arhitektura LAN Mreže |
|
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Wi Fi Frekvencijski Opseg | 2.4 GHz/5 GHz |
| Potrošnja Snage U Radu | 10 W |
|---|
| Dubina (mm) | 46 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 74 mm |
| Visina (mm) | 124.8 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364030582 |
| Šifra proizvoda | RE605X |
- Apple Mac OS 8.1 or Later
- Linux
- Microsoft Windows 2000
- Microsoft Windows 98SE
- Microsoft Windows NT
- Microsoft Windows XP
- Novell Netware
- Gigabit Ethernet
- Wi Fi
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










