
TP-LINK Router Gigabit Multi-WAN VPN ER7206 Omada, SFP, IPsec/OpenVPN, Load Balance
- Šifra
- ER7206
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router Gigabit Multi-WAN VPN ER7206 Omada, SFP, IPsec/OpenVPN, Load Balance
- Šifra
- ER7206
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link ER7206 Omada Gigabit Multi-WAN VPN Router, 1× G SFP WAN Port, 1× G RJ45 WAN Port, 2× G WAN/LAN RJ45 Ports, 2× G RJ45 LAN port, 100 IPsec VPN Tunnels, 50 PPTP/L2TP VPN Tunnels, 50 OpenVPN Tunnels, 150000 Concurrent Sessions, Load Balance
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
289,00 KM24900KM
−14%Ušteda 40 KM
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Kratki opis
TP-Link ER7206 Omada Gigabit Multi-WAN VPN Router, 1× G SFP WAN Port, 1× G RJ45 WAN Port, 2× G WAN/LAN RJ45 Ports, 2× G RJ45 LAN port, 100 IPsec VPN Tunnels, 50 PPTP/L2TP VPN Tunnels, 50 OpenVPN Tunnels, 150000 Concurrent Sessions, Load Balance
Specifikacije
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| LAN | 2 (RJ 45) |
|---|---|
| LAN/WAN | 2 (RJ 45) |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Dubina (mm) | 131 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 226 mm |
| Visina (mm) | 35 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router |
| Šifra proizvoda | ER7206 |
Zahtijeva Operativni Sistem
- Apple Mac OS
- Linux
- Microsoft Windows
- Novell Netware
- Unix
LAN
2 (RJ 45)
LAN/WAN
2 (RJ 45)
Maksimalna Ulazna Frekvencija
60 Hz
Maksimalni Ulazni Napon
240 V
Minimalna Ulazna Frekvencija
50 Hz
Minimalni Ulazni Napon
100 V
Pozicija Napajanja
Internal
Dubina (mm)
131 mm
Širina (mm)
226 mm
Visina (mm)
35 mm
Spoljašnja Boja
Black
Maks. Radna Temperatura Okoline
40 °C
Maksimalna Radna Vlažnost
90 %
Minimalna Radna Temperatura
0 °C
Minimalna Radna Vlažnost
10 %
Garancija
36 Mjeseci
Certifikati
CE, FCC, RoHS
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
36 month(s)
Brend
Tp Link
Protokoli (OSI Model)
- PPPoE
- IPsec
- ICMP
- IGMP
- TCP(Crypt)
- L2TP
- PPTP
Tip Mrežnog Uređaja
Router
Šifra proizvoda
ER7206
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...










