
TP-LINK Router Multi-Gigabit VPN ER707-M2, 2.5GbE Ports, SSL/IPsec VPN, Omada SDN, Load Balance
- Šifra
- ER707-M2
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router Multi-Gigabit VPN ER707-M2, 2.5GbE Ports, SSL/IPsec VPN, Omada SDN, Load Balance
- Šifra
- ER707-M2
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
- 1 Gb
Kratki opis
TP-Link ER707-M2 Omada Multi-Gigabit VPN Router,1× 2.5G RJ45 WAN Port,1× 2.5G RJ45 WAN/LAN Port, 1× G SFP WAN/LAN Port, 4× G RJ45 WAN/LAN Ports,1× USB 2.0 port,SSL VPN,OpenVPN,IPsec/ PPTP/ L2TP/ L2TP over IPSec VPN,500000 Conc. Sessions,Load Balance
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 275,00 KM
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link ER707-M2 Omada Multi-Gigabit VPN Router,1× 2.5G RJ45 WAN Port,1× 2.5G RJ45 WAN/LAN Port, 1× G SFP WAN/LAN Port, 4× G RJ45 WAN/LAN Ports,1× USB 2.0 port,SSL VPN,OpenVPN,IPsec/ PPTP/ L2TP/ L2TP over IPSec VPN,500000 Conc. Sessions,Load Balance
Specifikacije
| RAM Memorija | 1 Gb |
|---|
| LAN |
|
|---|---|
| LAN/WAN | 5 (RJ 45), 1 (SFP) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 14.2 W |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Dubina (mm) | 131 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 226 mm |
| Visina (mm) | 35 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 4895252500738 |
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router |
| Šifra proizvoda | ER707-M2 |
- 1 x 10Base T/100Base TX/1000Base T up to 1 Gbps SFP
- 4 x 10Base T/100Base TX/1000Base T up to 1 Gbps RJ 45
- 2 x RJ 45
- PPPoE
- IPv6
- IPsec
- ICMP
- IGMP
- TCP(Crypt)
- UDP
- L2TP
- PPTP
- SSL
- LDAP
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










