
TP-LINK Router Gigabit ER605 Omada, VPN, SPI Firewall, Load Balance, IPsec/PPTP/L2TP
- Šifra
- ER605
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router Gigabit ER605 Omada, VPN, SPI Firewall, Load Balance, IPsec/PPTP/L2TP
- Šifra
- ER605
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link ER605 Omada Gigabit VPN Router, 1 x G WAN, 1 x G LAN, 3 x WAN/LAN, 25K Concurrent Sessions, 128 MB DRAM, SPI 16MB Flash,IPSec, L2TP, PPTP, OpenVPN, SPI Firewall, DoS, 4 KV lightning protection
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 145,00 KM
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link ER605 Omada Gigabit VPN Router, 1 x G WAN, 1 x G LAN, 3 x WAN/LAN, 25K Concurrent Sessions, 128 MB DRAM, SPI 16MB Flash,IPSec, L2TP, PPTP, OpenVPN, SPI Firewall, DoS, 4 KV lightning protection
Specifikacije
| LAN | 4 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base T/100Base TX/1000Base T, up to 1 Gbps) |
|---|
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 158 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 101 mm |
| Visina (mm) | 25 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router |
| Tip Spoljne Povezivosti | <b>1 x WAN (up to 1 Gbps)</b> |
| Šifra proizvoda | ER605 |
- PPPoE
- IPsec
- ICMP
- TCP(Crypt)
- UDP
- L2TP
- PPTP
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










