
TP-LINK Router WiFi 6 AX3000 Deco X50-Outdoor (1-pack), Dual Band, Mesh, PoE, MU-MIMO
- Šifra
- DECO-X50-OUTDOOR(1-PACK)
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router WiFi 6 AX3000 Deco X50-Outdoor (1-pack), Dual Band, Mesh, PoE, MU-MIMO
- Šifra
- DECO-X50-OUTDOOR(1-PACK)
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link Deco X50-Outdoor (1-pack) AX3000 Outdoor/Indoor Mesh Wi-Fi 6 Unit, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz,Internal Antennas, 2×G Ports (WAN/LAN),IP65, PoE and AC, Deco App, Router/AP Mode, MU-MIMO, WPA3, Beamforming, Pole Mount, Wall Mount
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link Deco X50-Outdoor (1-pack) AX3000 Outdoor/Indoor Mesh Wi-Fi 6 Unit, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz,Internal Antennas, 2×G Ports (WAN/LAN),IP65, PoE and AC, Deco App, Router/AP Mode, MU-MIMO, WPA3, Beamforming, Pole Mount, Wall Mount
Specifikacije
| Bežično Umrežavanje |
|
|---|---|
| LAN | 2 x up to 1 Gbps |
| LAN/WAN | 2 (RJ 45) |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Pozicija Napajanja | External |
| Dubina (mm) | 110 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 215.5 mm |
| Visina (mm) | 215.5 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 30 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Linijske Modulacije | OFDMA |
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Šifra proizvoda | DECO-X50-OUTDOOR(1-PACK) |
- IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, up to 2402 Mbps
- IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz, up to 754 Mbps
- PPPoE
- IPv4
- IPv6
- IGMP
- L2TP
- PPTP
- QoS
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










