
TP-LINK Router WiFi 5 AC1200 Deco M4 (1-pack), Dual Band, Mesh, MU-MIMO, Beamforming
- Šifra
- DECO-M4(1-PACK)
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router WiFi 5 AC1200 Deco M4 (1-pack), Dual Band, Mesh, MU-MIMO, Beamforming
- Šifra
- DECO-M4(1-PACK)
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link Deco M4 (1-pack) AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi System,Qualcomm CPU,867Mbps at 5GHz+300Mbps at 2.4GHz,2 Gigabit Ports, 2 internal antennas,MU-MIMO, Beamforming,Parental Controls,QoS,Reporting,Access Point Mode,IPv6 Ready,Deco App
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link Deco M4 (1-pack) AC1200 Whole-Home Mesh Wi-Fi System,Qualcomm CPU,867Mbps at 5GHz+300Mbps at 2.4GHz,2 Gigabit Ports, 2 internal antennas,MU-MIMO, Beamforming,Parental Controls,QoS,Reporting,Access Point Mode,IPv6 Ready,Deco App
Specifikacije
| Antena | Internal |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 2 |
| LAN | 2 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base T/100Base TX/1000Base T, up to 1 Gbps) |
| LAN/WAN | 2 (RJ 45) |
| Maksimalni Ulazni Napon | 12 V |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Tip Spoljne Povezivosti | <b>2 x WAN (up to 1 Gbps)</b> |
| Šifra proizvoda | DECO-M4(1-PACK) |
- IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 867 Mbps
- IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










