Akcija
Preporuka

TP-Link AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender, 300 Mbps at 2.4GHz, 1200 Mbps at 5GHz, IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz; 64/128-bit WEP, WPA/WPA-PSK2 encryptions
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
TP-Link AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender, 300 Mbps at 2.4GHz, 1200 Mbps at 5GHz, IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz; 64/128-bit WEP, WPA/WPA-PSK2 encryptions
| Antena | External |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 2 |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 10 W |
|---|
| Dubina (mm) | 74 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 46 mm |
| Visina (mm) | 124.8 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364089511 |
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Šifra proizvoda | RE505X |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije






Drugi proizvodi istog brenda
