Akcija
Preporuka

37,00 KM3450KM−7%↓ Ušteda 3 KM
Dostupno
TP-Link AV1000 Passthrough Powerline KIT, Broadcom, 1 Gigabit Ports, 1000Mbps Powerline, HomePlug AV2, Green Powerline, Plug and Play, Pair Button, New PLC Utility, Twin Pack
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
TP-Link AV1000 Passthrough Powerline KIT, Broadcom, 1 Gigabit Ports, 1000Mbps Powerline, HomePlug AV2, Green Powerline, Plug and Play, Pair Button, New PLC Utility, Twin Pack
| Arhitektura LAN Mreže | Gigabit Ethernet |
|---|---|
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Podržani LAN Menadžment Protokol | HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab |
| Dubina (mm) | 42 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 58 mm |
| Visina (mm) | 95 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364099176 |
| Šifra proizvoda | TL-PA7017PKIT |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije





Drugi proizvodi istog brenda











