
TP-LINK Router WiFi 5 AC1200 Archer C64, Dual Band, MU-MIMO, Beamforming, WPA3
- Šifra
- ARCHER-C64
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router WiFi 5 AC1200 Archer C64, Dual Band, MU-MIMO, Beamforming, WPA3
- Šifra
- ARCHER-C64
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link Archer C64 AC1200 Wireless MU-MIMO WiFi Router, 4 x G LAN, 1 x G WAN, 400 Mbps (2.4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) 802.11ac Wave2 WiFi, MU-MIMO, Beamforming, AP mode, WPA3, 4 x external antennas, 1.2 GHz CPU, Tether App, Smart Connect
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link Archer C64 AC1200 Wireless MU-MIMO WiFi Router, 4 x G LAN, 1 x G WAN, 400 Mbps (2.4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) 802.11ac Wave2 WiFi, MU-MIMO, Beamforming, AP mode, WPA3, 4 x external antennas, 1.2 GHz CPU, Tether App, Smart Connect
Opis proizvoda
TP-Link Archer C64 AC1200 Wireless MU-MIMO WiFi Router je visokokvalitetni bežični ruter koji pruža brzu i stabilnu internet vezu. Sa četiri Gigabit LAN porta i jednim Gigabit WAN portom, ovaj ruter omogućava brz prenos podataka i pouzdanu mrežnu vezu. Također podržava tehnologiju MU-MIMO, koja omogućava istovremeno povezivanje više uređaja bez gubitka brzine. Archer C64 AC1200 također ima snažne antene koje osiguravaju širok domet signala i pouzdanu pokrivenost u cijelom domu ili uredu. Ovaj ruter podržava i IPv6 protokol, što omogućava napredne mrežne funkcionalnosti. Također ima jednostavno sučelje za postavljanje i upravljanje mrežom. Archer C64 AC1200 je idealan izbor za kućne korisnike i manje poslovne prostore koji zahtijevaju brzu i stabilnu bežičnu vezu.
Specifikacije
| Antena | External |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 4 |
| LAN | 4 (RJ 45) |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 120 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 120 mm |
| Visina (mm) | 27.9 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router |
| Tip Spoljne Povezivosti | <b>1 x WAN (up to 1 Gbps)</b> |
| Šifra proizvoda | ARCHER-C64 |
TP-Link Archer C64 AC1200 Wireless MU-MIMO WiFi Router je visokokvalitetni bežični ruter koji pruža brzu i stabilnu internet vezu. Sa četiri Gigabit LAN porta i jednim Gigabit WAN portom, ovaj ruter omogućava brz prenos podataka i pouzdanu mrežnu vezu. Također podržava tehnologiju MU-MIMO, koja omogućava istovremeno povezivanje više uređaja bez gubitka brzine. Archer C64 AC1200 također ima snažne antene koje osiguravaju širok domet signala i pouzdanu pokrivenost u cijelom domu ili uredu. Ovaj ruter podržava i IPv6 protokol, što omogućava napredne mrežne funkcionalnosti. Također ima jednostavno sučelje za postavljanje i upravljanje mrežom. Archer C64 AC1200 je idealan izbor za kućne korisnike i manje poslovne prostore koji zahtijevaju brzu i stabilnu bežičnu vezu.
- IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 867 Mbps
- IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 400 Mbps
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










