
TP-LINK Router WiFi 5 AC1200 Archer C6, Dual Band, MU-MIMO, Gigabit, Beamforming
- Šifra
- ARCHER-C6
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router WiFi 5 AC1200 Archer C6, Dual Band, MU-MIMO, Gigabit, Beamforming
- Šifra
- ARCHER-C6
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link Archer C6 AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Router,867 Mbps at 5 GHz and 400 Mbps at 2.4 GHz band,1× Gigabit WAN Port,4× Gigabit LAN Ports, 1.2 GHz CPU,4×Fixed High-Performance Antennas,WPA3, Router/AP mode, Beamforming,Tether app,SPI firewall
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
TP-Link Archer C6 AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Router,867 Mbps at 5 GHz and 400 Mbps at 2.4 GHz band,1× Gigabit WAN Port,4× Gigabit LAN Ports, 1.2 GHz CPU,4×Fixed High-Performance Antennas,WPA3, Router/AP mode, Beamforming,Tether app,SPI firewall
Opis proizvoda
TP-Link Archer C6 AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Router je visokokvalitetni bežični ruter koji pruža brzinu od 867 Mbps na frekvenciji od 5 GHz i 400 Mbps na frekvenciji od 2,4 GHz. Ovaj ruter podržava tehnologiju MU-MIMO, što omogućava istovremenu komunikaciju sa više uređaja bez gubitka brzine. Sa četiri spoljne antene, Archer C6 pruža snažan i stabilan signal u cijelom domu. Također, ovaj ruter ima četiri Gigabit Ethernet porta za brzi i pouzdani žičani internet. Archer C6 dolazi sa jednostavnim postavljanjem i upravljanjem putem TP-Link Tether aplikacije. Također podržava IPv6 protokol za budućnost internet konekcija. Sa svojim modernim dizajnom, Archer C6 je idealan izbor za kućnu ili kancelarijsku upotrebu.
Specifikacije
| Antena | External |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 4 |
| LAN | 4 x 10Base T/100Base TX/1000Base T up to 1 Gbps |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 144 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 230 mm |
| Visina (mm) | 35 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Šifra proizvoda | ARCHER-C6 |
TP-Link Archer C6 AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Router je visokokvalitetni bežični ruter koji pruža brzinu od 867 Mbps na frekvenciji od 5 GHz i 400 Mbps na frekvenciji od 2,4 GHz. Ovaj ruter podržava tehnologiju MU-MIMO, što omogućava istovremenu komunikaciju sa više uređaja bez gubitka brzine. Sa četiri spoljne antene, Archer C6 pruža snažan i stabilan signal u cijelom domu. Također, ovaj ruter ima četiri Gigabit Ethernet porta za brzi i pouzdani žičani internet. Archer C6 dolazi sa jednostavnim postavljanjem i upravljanjem putem TP-Link Tether aplikacije. Također podržava IPv6 protokol za budućnost internet konekcija. Sa svojim modernim dizajnom, Archer C6 je idealan izbor za kućnu ili kancelarijsku upotrebu.
- IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 867 Mbps
- IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










