
TP-LINK Router WiFi 5 AC1200 Archer C50, Dual Band, Beamforming, WDS, WPS
- Šifra
- ARCHER-C50
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router WiFi 5 AC1200 Archer C50, Dual Band, Beamforming, WDS, WPS
- Šifra
- ARCHER-C50
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link Archer C50 AC1200 Dual-Band WiFi Router nudi brže i stabilnije WiFi veze za uređaje kod kuće. Uživajte u nevjerovatnim brzinama do 867Mbps na 5GHz i 300Mbps na 2.4GHz frekvenciji.
- Dual-Band WiFi AC1200
- Brzine do 867Mbps na 5GHz
- Beamforming tehnologija
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link Archer C50 AC1200 Dual-Band WiFi Router nudi brže i stabilnije WiFi veze za uređaje kod kuće. Uživajte u nevjerovatnim brzinama do 867Mbps na 5GHz i 300Mbps na 2.4GHz frekvenciji.
- Dual-Band WiFi AC1200
- Brzine do 867Mbps na 5GHz
- Beamforming tehnologija
Opis proizvoda
Uvod
Unaprijedite svoje kućno WiFi iskustvo sa TP-Link Archer C50 AC1200 Dual-Band WiFi Routerom. Ovaj moćni uređaj nudi brže i stabilnije bežične veze za sve vaše uređaje, omogućavajući vam da uživate u glatkom streamingu, igranju igrica i pretraživanju interneta bez zastoja.
Ključne Karakteristike
- Dual-Band WiFi AC1200 – Istovremeno koristi 2.4GHz (300Mbps) i 5GHz (867Mbps) frekvencije za brže i stabilnije WiFi veze.
- Beamforming tehnologija – Fokusira bežični signal direktno na povezane uređaje za bolju pokrivenost i jači signal.
- 3 eksterna antenarna pojačala – Omogućavaju jači i stabilniji WiFi signal kroz čitav vaš dom.
- Gigabit Ethernet portovi – Brze žičane veze za računare, TV prijemnike i ostale uređaje.
- Jednostavna postavka – TP-Link Tether aplikacija olakšava brzu konfiguraciju i upravljanje routerom.
- Napredne WiFi opcije – Gost mreža, roditeljska kontrola, QoS i ostale funkcije za optimizaciju vašeg WiFi-ja.
Korisničko Iskustvo
Sa TP-Link Archer C50 AC1200 WiFi Routerom, uživaćete u nevjerovatnim brzinama i obuhvatu kao nikad prije. Zahvaljujući Dual-Band tehnologiji i Beamforming mogućnostima, ovaj router pruža izuzetno brze i stabilne WiFi veze za sve vaše uređaje, omogućavajući vam da radite, igrate se i streamujete bez usporavanja.
Zaključak
Unaprijedite svoje kućno WiFi iskustvo sa TP-Link Archer C50 AC1200 Dual-Band WiFi Routerom. Sa njegovim impresivnim brzinama, naprednim opcijama i jednostavnom postavkom, ovaj moćni uređaj donosi sljedeću generaciju bežičnih mreža u vaš dom.
Specifikacije
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Antena | External |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 4 |
| LAN | 4 x 10Base T/100Base TX up to 100 Mbps |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 123.5 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 182.95 mm |
| Visina (mm) | 32.1 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364091675 |
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router |
| Šifra proizvoda | ARCHER-C50 |
Uvod
Unaprijedite svoje kućno WiFi iskustvo sa TP-Link Archer C50 AC1200 Dual-Band WiFi Routerom. Ovaj moćni uređaj nudi brže i stabilnije bežične veze za sve vaše uređaje, omogućavajući vam da uživate u glatkom streamingu, igranju igrica i pretraživanju interneta bez zastoja.
Ključne Karakteristike
- Dual-Band WiFi AC1200 – Istovremeno koristi 2.4GHz (300Mbps) i 5GHz (867Mbps) frekvencije za brže i stabilnije WiFi veze.
- Beamforming tehnologija – Fokusira bežični signal direktno na povezane uređaje za bolju pokrivenost i jači signal.
- 3 eksterna antenarna pojačala – Omogućavaju jači i stabilniji WiFi signal kroz čitav vaš dom.
- Gigabit Ethernet portovi – Brze žičane veze za računare, TV prijemnike i ostale uređaje.
- Jednostavna postavka – TP-Link Tether aplikacija olakšava brzu konfiguraciju i upravljanje routerom.
- Napredne WiFi opcije – Gost mreža, roditeljska kontrola, QoS i ostale funkcije za optimizaciju vašeg WiFi-ja.
Korisničko Iskustvo
Sa TP-Link Archer C50 AC1200 WiFi Routerom, uživaćete u nevjerovatnim brzinama i obuhvatu kao nikad prije. Zahvaljujući Dual-Band tehnologiji i Beamforming mogućnostima, ovaj router pruža izuzetno brze i stabilne WiFi veze za sve vaše uređaje, omogućavajući vam da radite, igrate se i streamujete bez usporavanja.
Zaključak
Unaprijedite svoje kućno WiFi iskustvo sa TP-Link Archer C50 AC1200 Dual-Band WiFi Routerom. Sa njegovim impresivnim brzinama, naprednim opcijama i jednostavnom postavkom, ovaj moćni uređaj donosi sljedeću generaciju bežičnih mreža u vaš dom.
- Apple Mac OS
- Linux
- Microsoft Windows 2000
- Microsoft Windows 98SE
- Microsoft Windows NT
- Novell Netware
- Unix
- Microsoft Windows
- IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps
- IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 867 Mbps
- IPv4
- IPv6
- IPsec
- L2TP
- PPTP
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










