
TP-LINK Router WiFi 6 AX3000 Archer AX55 Pro, Dual-Band, 2.5GbE, OFDMA, WPA3
- Šifra
- ARCHER-AX55-PRO
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router WiFi 6 AX3000 Archer AX55 Pro, Dual-Band, 2.5GbE, OFDMA, WPA3
- Šifra
- ARCHER-AX55-PRO
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link Archer AX55 Pro AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz, 4× Antennas, 1× 2.5 Gbps WAN/LAN Port + 1× Gigabit WAN/LAN Port+3x Gigabit LAN Ports,1xUSB 3.0 Port,1024-QAM,OFDMA,HE160,WPA3,AP Mode,VPN server
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link Archer AX55 Pro AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz, 4× Antennas, 1× 2.5 Gbps WAN/LAN Port + 1× Gigabit WAN/LAN Port+3x Gigabit LAN Ports,1xUSB 3.0 Port,1024-QAM,OFDMA,HE160,WPA3,AP Mode,VPN server
Specifikacije
| Antena | External |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 4 |
| LAN | 3 (RJ 45) |
| LAN/WAN | 2 (RJ 45) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| Maksimalni Ulazni Napon | 12 V |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Dubina (mm) | 134.5 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 261.1 mm |
| Visina (mm) | 41 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Linijske Modulacije | OFDMA |
| Tip Mrežnog Uređaja | Router |
| Šifra proizvoda | ARCHER-AX55-PRO |
- IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, up to 2402 Mbps
- IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz, up to 574 Mbps
- IPv4
- IPv6
- IGMP
- L2TP
- PPTP
- QoS
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




