
TP-LINK Router WiFi 6 AX3000 Archer AX55, Dual Band, MU-MIMO, OFDMA, HomeShield, OneMesh
- Šifra
- ARCHER-AX55
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router WiFi 6 AX3000 Archer AX55, Dual Band, MU-MIMO, OFDMA, HomeShield, OneMesh
- Šifra
- ARCHER-AX55
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link Archer AX55 AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router,2402 Mbps(5 GHz) and 574 Mbps(2.4 GHz),4 external High-Performance antennas, 4 x G LAN Ports, 1 x G WAN port, 1 x USB 3.0, Dual-Core CPU,512 MB RAM,OFDMA,HomeShield,WPA3,Beamforming,OneMesh
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link Archer AX55 AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router,2402 Mbps(5 GHz) and 574 Mbps(2.4 GHz),4 external High-Performance antennas, 4 x G LAN Ports, 1 x G WAN port, 1 x USB 3.0, Dual-Core CPU,512 MB RAM,OFDMA,HomeShield,WPA3,Beamforming,OneMesh
Specifikacije
| Antena | External |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 4 |
| LAN | 4 (RJ 45) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (type A)) |
| Maksimalni Ulazni Napon | 12 V |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Dubina (mm) | 135 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 260.2 mm |
| Visina (mm) | 38.6 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Tip Spoljne Povezivosti | <b>1 x WAN (up to 1 Gbps)</b> |
| Šifra proizvoda | ARCHER-AX55 |
- IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, up to 2402 Mbps
- IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz, up to 574 Mbps
- PPPoE
- IPv4
- IPv6
- IGMP
- L2TP
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










