
TP-LINK Router WiFi 5 AC750 Archer MR200, Dual Band, 4G LTE Modem, Tether App
- Šifra
- ARCHER-MR200
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router WiFi 5 AC750 Archer MR200, Dual Band, 4G LTE Modem, Tether App
- Šifra
- ARCHER-MR200
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
TP-Link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router w 4G LTE modem, LTE-FDD/LTE-TDD/DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM,3×10/100Mbps LAN,1×10/100Mbps LAN/WAN,300Mbps at 2.4GHz,433Mbps at 5GHz,802.11b/g/n/ac,3 int. Wi-Fi + 2 LTE antennas, Tether App
Ograničene zalihe - 8 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 8 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
TP-Link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router w 4G LTE modem, LTE-FDD/LTE-TDD/DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM,3×10/100Mbps LAN,1×10/100Mbps LAN/WAN,300Mbps at 2.4GHz,433Mbps at 5GHz,802.11b/g/n/ac,3 int. Wi-Fi + 2 LTE antennas, Tether App
Specifikacije
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Antena | External |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| LAN | 3 (RJ 45) |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 141 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 202 mm |
| Visina (mm) | 33.6 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 70 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 40 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router |
| Šifra proizvoda | ARCHER-MR200 |
- Apple Mac OS
- Linux
- Microsoft Windows 7
- Microsoft Windows 8
- Microsoft Windows 8.1
- IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 433 Mbps
- IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps
- PPPoE
- ATM
- IPv4
- IPv6
- IPsec
- IGMP
- L2TP
- PPTP
- SSL
- PPPoA
- IPoE
- IPoA
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










