Akcija

269,00 KM24000KM−11%↓ Ušteda 29 KM
Dostupno
TP-Link 5-Port 2.5G Multi-Gigabit Desktop Switch, 5 × 2.5 G RJ45 Ports, Desktop Steel Case, Silent, Plug and Play, Wall mount.
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
TP-Link 5-Port 2.5G Multi-Gigabit Desktop Switch, 5 × 2.5 G RJ45 Ports, Desktop Steel Case, Silent, Plug and Play, Wall mount.
| Bafer Memorija | 1.5 MB |
|---|
| LAN | 5 (RJ 45) |
|---|
| Potrošnja Snage U Radu | 12.11 W |
|---|
| Dubina (mm) | 209 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 126 mm |
| Visina (mm) | 26 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364052881 |
| Šifra proizvoda | TL-SG105-M2 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!











