Akcija

2.295,00 KM2.01000KM−12%↓ Ušteda 285 KM
Besplatna dostava
TP-Link 16-Port Gigabit Easy Smart Switch, 16-Port Gigabit Easy Smart Switch, AUTO Negot./AUTO MDI/MDIX, IGMP Snooping, MTU/Port/Tag VLAN
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
TP-Link 16-Port Gigabit Easy Smart Switch, 16-Port Gigabit Easy Smart Switch, AUTO Negot./AUTO MDI/MDIX, IGMP Snooping, MTU/Port/Tag VLAN
| Bafer Memorija | 4.1 MB |
|---|
| LAN | 1 (RJ 45) |
|---|
| Potrošnja Snage U Radu | 9.2 W |
|---|
| Dubina (mm) | 111.7 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 286 mm |
| Visina (mm) | 25.4 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364084301 |
| Šifra proizvoda | TL-SG116E |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










