Akcija

Electric Toaster, White, 220-240V, 50-60Hz, 780-930W, 2 slots, 3 modes, 7 browning levels
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Electric Toaster, White, 220-240V, 50-60Hz, 780-930W, 2 slots, 3 modes, 7 browning levels
| Brend | Aeno |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 11.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.85 kg |
| Certifikati | LVD, EMC, ROHS, LFGB, CB |
| Dodatne Funkcije |
|
| Dubina (mm) | 264 mm |
| Dužina Kabela (m) | 0.75 m |
| Dužina Kutije (mm) | 670 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 324 mm |
| EAN Kod | 5291485013950 |
| Karakteristike |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










