
Kratki opis
Switch TP-LINK TL-SG1016 (16 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet, Rackmount, Auto-Negotiation, MDI/MDI-X switch)
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 139,00 KM
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Switch TP-LINK TL-SG1016 (16 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet, Rackmount, Auto-Negotiation, MDI/MDI-X switch)
Opis proizvoda
TP-LINK is a global provider of SOHO networking products and the World's No.1 provider of WLAN and Broadband CPE devices, with products available in over 120 countries to tens of millions customers. Committed to intensive R&D, efficient production and strict quality management, TP-LINK continues to provide award-winning networking products in Wireless, ADSL, Routers, Switches, IP Cameras, Powerline Adapters, Print Servers, Media Converters and Network Adapters for Global end-users.
Based on the confidence of tens of millions of customers, TP-LINK is now growing to become one of the most competitive providers of networking products with aspirations to become one of the top 3 networking brands in the world and striving for a larger global market share, while further advancing in the world of networking to better serve our most valued customers with products that make their lives easier.
Specifikacije
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Broj Ethernet 10/100/1000Base TX Portova | 16 |
|---|---|
| Tip Konektora Ethernet 10/100/1000Base TX Porta | RJ 45 |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Pozicija Napajanja | External |
| Dubina (mm) | 180 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 440 mm |
| Visina (mm) | 44 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364020095 |
| Šifra proizvoda | TL-SG1016 |
TP-LINK is a global provider of SOHO networking products and the World's No.1 provider of WLAN and Broadband CPE devices, with products available in over 120 countries to tens of millions customers. Committed to intensive R&D, efficient production and strict quality management, TP-LINK continues to provide award-winning networking products in Wireless, ADSL, Routers, Switches, IP Cameras, Powerline Adapters, Print Servers, Media Converters and Network Adapters for Global end-users.
Based on the confidence of tens of millions of customers, TP-LINK is now growing to become one of the most competitive providers of networking products with aspirations to become one of the top 3 networking brands in the world and striving for a larger global market share, while further advancing in the world of networking to better serve our most valued customers with products that make their lives easier.
- Apple Mac OS
- Linux
- Microsoft Windows 2000
- Microsoft Windows 98SE
- Microsoft Windows NT
- Microsoft Windows XP
- Novell Netware
- U
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










