
Kratki opis
Switch TP-Link TL-SF1008D, 8-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, LED indicator, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Switch TP-Link TL-SF1008D, 8-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, LED indicator, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case
/ Opis
Opis proizvoda
The TL-SF1008D Fast Ethernet Switch is designed for SOHO (Small Office/Home Office) or workgroup users.. All 8 ports support auto MDI/MDIX, no need to worry about the cable type, simply plug and play. Moreover, with the innovative energy-efficient technology, the TL-SF1008D can save up to 70%* of the power consumption and 70% of the packaging material can be recycled, making it an eco-friendly solution for your business network.
/ Detalji
Specifikacije
| Broj Ethernet 10/100Base TX Portova | 8 |
|---|---|
| Tip Konektora Ethernet 10/100Base TX Porta | RJ 45 |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 27.5 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 140 mm |
| Visina (mm) | 87 mm |
| Spoljašnja Boja | White/Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364020071 |
| Šifra proizvoda | TL-SF1008D |
The TL-SF1008D Fast Ethernet Switch is designed for SOHO (Small Office/Home Office) or workgroup users.. All 8 ports support auto MDI/MDIX, no need to worry about the cable type, simply plug and play. Moreover, with the innovative energy-efficient technology, the TL-SF1008D can save up to 70%* of the power consumption and 70% of the packaging material can be recycled, making it an eco-friendly solution for your business network.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!






