
Kratki opis
Switch TP-Link TL-SF1005D, 5-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Switch TP-Link TL-SF1005D, 5-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case
Opis proizvoda
TP-LINK is a global provider of SOHO networking products and No.1 market share holder in China, with products available in over 50 countries to tens of millions customers. Committed to powerful R&D, effective production and strict quality management, TP-LINK continues to provide awards-winning networking products in Wireless, ADSL, Routers, Switches, IP Cameras, Powerline Adapters, Print Servers, Media Converters and Network Adapters for Global end-users.
Specifikacije
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX |
|---|---|
| Broj Ethernet 10/100Base TX Portova | 5 |
| Tip Konektora Ethernet 10/100Base TX Porta | RJ 45 |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 140 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 27 mm |
| Visina (mm) | 87 mm |
| Spoljašnja Boja | White/Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, CE |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364090302 |
| Šifra proizvoda | TL-SF1005D |
TP-LINK is a global provider of SOHO networking products and No.1 market share holder in China, with products available in over 50 countries to tens of millions customers. Committed to powerful R&D, effective production and strict quality management, TP-LINK continues to provide awards-winning networking products in Wireless, ADSL, Routers, Switches, IP Cameras, Powerline Adapters, Print Servers, Media Converters and Network Adapters for Global end-users.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










