
Kratki opis
Switch TP-LINK 24-Port Gigabit Easy Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping
Ograničene zalihe - 7 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 275,00 KM
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 7 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Switch TP-LINK 24-Port Gigabit Easy Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping
Opis proizvoda
Opis artikla: Switch TP-LINK 24-Port Gigabit Easy Smart Switch je mrežni uređaj koji ima 24 RJ45 porta sa brzinom prijenosa od 10/100/1000Mbps. Ovaj switch podržava MTU/Port/Tag-based VLAN QoS, što omogućava korisnicima da prilagode mrežne postavke prema svojim potrebama. Također, ovaj switch ima jednostavan i intuitivan korisnički sučelje koje omogućava lako upravljanje mrežom. Switch TP-LINK 24-Port Gigabit Easy Smart Switch je idealan za male i srednje tvrtke koje žele poboljšati svoju mrežnu infrastrukturu.
Switch TP-LINK 24-Port Gigabit Easy Smart Switch je mrežni uređaj sa 24 RJ45 porta brzine prijenosa od 10/100/1000Mbps. Podržava MTU/Port/Tag-based VLAN QoS i ima jednostavan korisnički sučelje. Idealno je rješenje za male i srednje tvrtke koje žele poboljšati svoju mrežnu infrastrukturu.
Specifikacije
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX/1000Base TX |
|---|---|
| Broj Ethernet 10/100/1000Base TX Portova | 16 |
| Tip Konektora Ethernet 10/100/1000Base TX Porta | RJ 45 |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Dubina (mm) | 180 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 294 mm |
| Visina (mm) | 44 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364021245 |
| Šifra proizvoda | TL-SG1024DE |
Opis artikla: Switch TP-LINK 24-Port Gigabit Easy Smart Switch je mrežni uređaj koji ima 24 RJ45 porta sa brzinom prijenosa od 10/100/1000Mbps. Ovaj switch podržava MTU/Port/Tag-based VLAN QoS, što omogućava korisnicima da prilagode mrežne postavke prema svojim potrebama. Također, ovaj switch ima jednostavan i intuitivan korisnički sučelje koje omogućava lako upravljanje mrežom. Switch TP-LINK 24-Port Gigabit Easy Smart Switch je idealan za male i srednje tvrtke koje žele poboljšati svoju mrežnu infrastrukturu.
Switch TP-LINK 24-Port Gigabit Easy Smart Switch je mrežni uređaj sa 24 RJ45 porta brzine prijenosa od 10/100/1000Mbps. Podržava MTU/Port/Tag-based VLAN QoS i ima jednostavan korisnički sučelje. Idealno je rješenje za male i srednje tvrtke koje žele poboljšati svoju mrežnu infrastrukturu.
- Apple Mac OS
- Linux
- Microsoft Windows 98SE
- Microsoft Windows NT
- Microsoft Windows XP
- Novell Netware
- Unix
- Microsoft Windows V
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




