Akcija

129,00 KM11500KM−11%↓ Ušteda 14 KM
Dostupno
Folded garment steamer, AC220-240V, 50/60Hz, 1 unit per GB, 8units per carton box
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Folded garment steamer, AC220-240V, 50/60Hz, 1 unit per GB, 8units per carton box











| Maksimalna Izlazna Snaga | 800 W |
|---|
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
|---|---|
| Ulazni Napon | AC 220 240 V |
| Dužina Kabela (m) | 1.9 m |
|---|
| Boja | White |
|---|---|
| Materijal Kućišta | Plastic |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, ROHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Aeno |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485012922 |
| Komercijalni Naziv | Garment steamer GS4 |
| Marketinški Naziv Modela | GS4 |
| Tip Uređaja | Garment Steamer |
| Šifra proizvoda | AGS0004 |











Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda











