
Samsung Vanjski SSD T7 1TB USB 3.2 1050/1000 MB/s USB-C do USB-C
- Šifra
- MU-PC1T0T/WW
- Brend
- Samsung
- Kategorija
- Eksterni Diskovi
- Garancija
- 36 Mjeseci
Samsung Vanjski SSD T7 1TB USB 3.2 1050/1000 MB/s USB-C do USB-C
- Šifra
- MU-PC1T0T/WW
- Brend
- Samsung
- Kategorija
- Eksterni Diskovi
- Garancija
- 36 Mjeseci
- 1 Tb
Kratki opis
Samsung T7 vanjski SSD nudi nevjerovatan prijenos podataka do 1050 MB/s. Ovaj kompaktni i izdržljivi disk savršen je za skladištenje i prijenos velikih datoteka.
- Kapacitet 1TB
- Brzine čitanja/pisanja 1050/1000 MB/s
- Uključeni USB-C do USB-C kablovi
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
Samsung T7 vanjski SSD nudi nevjerovatan prijenos podataka do 1050 MB/s. Ovaj kompaktni i izdržljivi disk savršen je za skladištenje i prijenos velikih datoteka.
- Kapacitet 1TB
- Brzine čitanja/pisanja 1050/1000 MB/s
- Uključeni USB-C do USB-C kablovi
Opis proizvoda
SSD EXT 1TB, Sučelje USB 3.2, USB Type-C, 3D NAND, Brzina čitanja do 1.050,0000 Mb/s, Brzina zapisivanja do 1.000,0000 Mb/s, Samsung Portable SSD Software
Specifikacije
| ROM Memorija | 1 Tb |
|---|---|
| Form Faktor | Portable |
| Tehnologija Memorije | NAND Flash |
| Dubina (mm) | 8 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 58 g |
| Širina (mm) | 85 mm |
| Visina (mm) | 57 mm |
| Spoljašnja Boja | Iron Gray |
|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, BSMI, KC, VCCI, C Tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Samsung |
|---|---|
| EAN Kod | 8806090351679 |
| Šifra proizvoda | MU-PC1T0T/WW |
SSD EXT 1TB, Sučelje USB 3.2, USB Type-C, 3D NAND, Brzina čitanja do 1.050,0000 Mb/s, Brzina zapisivanja do 1.000,0000 Mb/s, Samsung Portable SSD Software
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








