Akcija

159,00 KM14500KM−9%↓ Ušteda 14 KM
Dostupno
Samsung Galaxy Watch7 40mm BT Green
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Samsung Galaxy Watch7 40mm BT Green
| Dodirni Ekran |
|
|---|---|
| Mogućnosti Ekrana | Sapphire Glass |
| CPU Broj Jezgri | 5 |
|---|---|
| Veličina Interne Memorije | 32 GB |
| Bluetooth | Yes |
|---|---|
| Wi Fi | Yes |
| Kapacitet Baterije | 425 mAh |
|---|
| Visina Sata | 40 mm |
|---|
| Materijal Kućišta | Aluminium |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Green |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Samsung |
|---|---|
| EAN Kod | 8806095662305 |
| Serija | Galaxy Watch 7 40mm |
| Tip Proizvoda | Smart Watch |
| Šifra proizvoda | SM-L300NZGAEUC |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!


