Akcija

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6” 5G 12+512GB GRAY
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6” 5G 12+512GB GRAY
| PC Tablet Karakteristike Ekrana | Capacitive Multi Touch Screen, S Pen Support, 1600 nits Brightness, WQXGA+ |
|---|---|
| PC Tablet Rezolucija Ekrana | 2960x1848 |
| PC Tablet Tehnologija Ekrana | Dynamic AMOLED 2X |
| PC Tablet Veličina Ekrana | 14.6" |
| Rezolucija Kamere | 13 Mpixel + 8 Mpixel |
| PC Tablet Broj CPU Jezgri | 8 |
|---|---|
| PC Tablet Operativni Sistem | Android |
| PC Tablet Takt CPU A | 3.73 GHz / 3.3 GHz / 2.4 GHz |
| PC Tablet Veličina Unutrašnje Memorije | 512 GB |
| PC Tablet Bluetooth Interfejs | Bluetooth 5.4 |
|---|---|
| PC Tablet USB Interfejs | 1 x USB 3.2 (Gen 1) Type C |
| PC Tablet WiFi Interfejs | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Wi Fi 4, IEEE 802.11ac Wi Fi 5, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax Wi Fi 6E, IEEE 802.11be WI FI 7 |
| PC Tablet Podržani Audio Formati | MP3, AAC, FLAC, WAV, OGG, AMR, OGA, M4A, MID, 3GA, AWB, IMY, RTTTL, XMF, MXMF, RTX, OTA |
|---|
| PC Tablet Kapacitet Baterije | 11600 mAh |
|---|
| Dubina (mm) | 5.1 |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.695 kg |
| Širina (mm) | 326.3 |
| Visina (mm) | 208.5 |
| Osnovna Boja | Gray |
|---|---|
| PC Tablet Vanjska Boja | Grey |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Samsung |
|---|---|
| EAN Kod | 8806097711827 |
| PC Tablet Serija I Porodica | Galaxy Tab S11 Ultra |
| PC Tablet Tip SIM Kartice | ESIM |
| Šifra Proizvođača | SM X936BZAPEUC |
| Tip Mreže | 2G/3G/4G/5G |
| Tip Proizvoda | PC Tablet |
| Šifra proizvoda | SM-X936BZAPEUC |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!



